Об’ємні букви

Найбільш популярний вид зовнішньої реклами

В розвитку та просуванні бізнесу одну з ключових ролей відіграє зовнішня реклама. Букви об’ємні – ефективний її вид, який привертає увагу перехожих та закарбовується в їх пам’яті. Об’ємні букви на фасаді будівлі слугують вказівником місцезнаходження компанії, сприяють зміцненню її іміджу.

BIC GROUP пропонує виготовлення об’ємних букв будь-якого типу, шрифтів, масштабів:

  • Об’ємні світлові букви. Залежно від потреб клієнт може замовити виготовлення об’ємних букв з лицевим, торцевим або повним підсвічуванням. Залежно від обраного варіанту світлорозсіюючі панелі використовують для усіх сторін виробу або тільки для лицевих чи бічних. Нічні клуби, цілодобові заклади зазвичай використовують такого типу об’ємні букви. Вивіски з яскравим кольоровим підсвічуванням приваблюють потенційного клієнта.
  • Об’ємні букви з підсвічуванням фоновим (контражурним). У цьому випадку прикріплюються об’ємні букви на стіну на певній відстані. При цьому підсвічується задній фон, створюючи ефект невагомості, світлового ореолу навколо напису.
  • Об’ємні букви без підсвічування. Для інтер’єрної чи фасадної реклами фінансових установ або офісів часто використовують несвітлові об’ємні букви Київ. Ціна таких літер не вдаряє по гаманцю, проте акцентує увагу на статусності та діловому стилі установи. Такі об’ємні букви для офісу можуть бути самостійними мобільними конструкціями або кріпитися до стіни приміщення, фасаду чи покрівлі будівлі.
  • Псевдооб’ємні букви. Оптимальний варіант для компаній, яким потрібна бюджетна оригінальна вивіска. Об’ємні букви для цього типу конструкцій не виготовляються у їх звичному розумінні. Пласкі літери вирізаються з товстого матеріалу (дерева, пластику, пінопласту) і монтуються на деякій відстані від поверхні. За рахунок цього створюється візуальний 3D ефект.

Вибір типу конструкції, матеріалів залежить від роду діяльності фірми чи закладу, призначення вивіски. Інтер’єрні об’ємні літери не потребують підсвічування, в той час як об’ємні букви для кафе або об’ємні букви ресторану повинні залишатися помітними і в темну пору доби. Несвітлові об’ємні букви, світлові букви використовують не лише магазини та заклади. Їх можна зустріти в оформленні парків, міських площ, виставок, презентацій, святкових заходів. Дизайнери BIC GROUP допоможуть визначитися з проектом майбутньої вивіски, створити макет, обрати матеріал та навіть отримати необхідні дозволи.

Чому об’ємні букви компанії – ефективний інструмент зовнішньої та інтер’єрної реклами?

  • Простір для втілення дизайнерських ідей. Об’ємні букви для магазину, об’ємні букви для салонів краси, спа-центрів, фінансових установ, організацій покликані приваблювати погляд та запам’ятовуватися аудиторії. Технологія виробництва літер та різноманітність матеріалів дозволяють втілити в життя будь-які ідеї.
  • Поєднуваність з іншими маркетинговими інструментами. Маркетингові стратегії великих компаній передбачають, що усі методи просування базуватимуться на єдиному концептуальному підході, в тому числі й реклама. Об’ємні букви можуть гармонійно доповнювати будь-які інші елементи офрмлення – банери, вхідні групи, лайтбокси, зони рецепцій тощо.
  • Довговічність. Світлові букви об’ємні не чутливі до впливу сонячних променів, атмосферних опадів, перепаду температур. Виготовлені з якісних матеріалів (ПВХ, акрил, метал, дерево, пінопласт), вони не втрачають форми, кольору.
  • Легкість та мобільність. Об’ємні букви світлові легко монтуються на будь-яких поверхнях, не обтяжують та не деформують їх. Деталі також можна легко демонтувати і встановити в будь-якому іншому місці.

Де замовити світлові букви для зовнішньої реклами дешево?

В BIC GROUP прозоре та зрозуміле ціноутворення. Ми прагнем, аби компаніям, які хочуть об’ємні букви купити, не довелося переплачувати за супутні послуги. Саме тому організовано виготовлення замовлення під ключ – від етапу консультування і створення макету до монтажу виробу на місці та подальшого обслуговування. У нас є виробничі потужності в багатьох містах країни, де ми виготовляємо об’ємні букви. Ціна (Україна) залишатиметься привабливою й для тих компаній, які знаходяться далеко від Києва.

Щоб замовити світлову вивіску, зв’яжіться з нами за будь-якими вказаними на сайті контактами або заповніть форму заявки.

КАКИЕ ОБЪЕМНЫЕ БУКВЫ
МЫ ИЗГОТАВЛИВАЕМ

ПОДВІЙНЕ СВІТІННЯ ЛИЦЕВЕ + КОНТУРАЖ

Букви з подвійним рядом світлодіодів. Підсвічування лицьовій і задній боку. Можлива комбінація кольорів

ПОВНЕ СВІТІННЯ ЛИЦЕВЕ + ТОРЦЕВЕ

Повністю виготовлені з акрилу. Світяться боки і лицева поверхня. Можна комбінувати кольори

КОНТРАЖУРНА ПІДСВІТКА

Об'ємні букви з ПВХ пластика. Підсвічування з заднього боку літери. Монтується на дистанційні тримачі

ЛИЦЕВЕ СВІТІННЯ

Об'ємні букви з ПВХ пластика з лицьовою поверхнею з акрилу. Можуть бути білі, кольорові, або з фотодруком

Готовые решения

Примеры стандартной и не стандартной продукции

УСЛОВИЯ ДОСТАВКИ

Доставка по всей Украине

Вы можете самостоятельно получить ваш заказ на складе нашей
компании по адресу: г. Киев, ул.Новоконстантиновская 1515.
Самовывоз осуществляется транспортом заказчика.

Доставка по Киеву и Киевской области осуществляется собственными силами компании.
Стоимость доставки составляет 800,00 грн.

Доставка по Украине осуществляется транспортной компанией Новая почта или другими операторами служб доставки в соответствии с тарифами транспортной компании.
Доставка возможна до:
- пункта самовывоза оператора служб доставки;
- до адреса в вашем городе.

Преимущества работы с нами

Качественные материалы

Используем материалы известных европейских производителей

Оперативное изготовление

От 1 до 4 дней

Гарантия качества

Гарантия 1 год на световые элементы и блоки питания

Экономичность

Благодаря диодной подсветке и блоку питания, потребление вывески равно потреблению обычной лампы

Доставка и Монтаж

Поможем с установкой вашей вывески согласно требованиям

Система скидок

Для последующих и оптовых заказах действует система скидок

ДІЗНАЙТЕСЯ ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Контакти

МЫ ВСЕГДА НА СВЯЗИ И БУДЕМ РАДЫ ПРОКОНСУЛЬТИРОВАТЬ ВАС

Отдел продаж лазерной резки
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
lazer@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж фрезерной резки
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
frezer@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж наружной рекламы
(044)222-73-74 (многоканальный)
(094) 822-73-74 (моб.)
office@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж широкоформатной печати
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
print@masterskaya.kiev.ua

Бухгалтерия
(063)769-63-22
office@masterskaya.kiev.ua

Форма зворотного зв'язку