Об’ємні букви

Найбільш популярний вид зовнішньої реклами

Замовити

В розвитку та просуванні бізнесу одну з ключових ролей відіграє зовнішня реклама. Букви об’ємні – ефективний її вид, який привертає увагу перехожих та закарбовується в їх пам’яті. Об’ємні букви на фасаді будівлі слугують вказівником місцезнаходження компанії, сприяють зміцненню її іміджу.

BIC GROUP пропонує виготовлення об’ємних букв будь-якого типу, шрифтів, масштабів:

  • Об’ємні світлові букви. Залежно від потреб клієнт може замовити виготовлення об’ємних букв з лицевим, торцевим або повним підсвічуванням. Залежно від обраного варіанту світлорозсіюючі панелі використовують для усіх сторін виробу або тільки для лицевих чи бічних. Нічні клуби, цілодобові заклади зазвичай використовують такого типу об’ємні букви. Вивіски з яскравим кольоровим підсвічуванням приваблюють потенційного клієнта.
  • Об’ємні букви з підсвічуванням фоновим (контражурним). У цьому випадку прикріплюються об’ємні букви на стіну на певній відстані. При цьому підсвічується задній фон, створюючи ефект невагомості, світлового ореолу навколо напису.
  • Об’ємні букви без підсвічування. Для інтер’єрної чи фасадної реклами фінансових установ або офісів часто використовують несвітлові об’ємні букви Київ. Ціна таких літер не вдаряє по гаманцю, проте акцентує увагу на статусності та діловому стилі установи. Такі об’ємні букви для офісу можуть бути самостійними мобільними конструкціями або кріпитися до стіни приміщення, фасаду чи покрівлі будівлі.
  • Псевдооб’ємні букви. Оптимальний варіант для компаній, яким потрібна бюджетна оригінальна вивіска. Об’ємні букви для цього типу конструкцій не виготовляються у їх звичному розумінні. Пласкі літери вирізаються з товстого матеріалу (дерева, пластику, пінопласту) і монтуються на деякій відстані від поверхні. За рахунок цього створюється візуальний 3D ефект.

Вибір типу конструкції, матеріалів залежить від роду діяльності фірми чи закладу, призначення вивіски. Інтер’єрні об’ємні літери не потребують підсвічування, в той час як об’ємні букви для кафе або об’ємні букви ресторану повинні залишатися помітними і в темну пору доби. Несвітлові об’ємні букви, світлові букви використовують не лише магазини та заклади. Їх можна зустріти в оформленні парків, міських площ, виставок, презентацій, святкових заходів. Дизайнери BIC GROUP допоможуть визначитися з проектом майбутньої вивіски, створити макет, обрати матеріал та навіть отримати необхідні дозволи.

Чому об’ємні букви компанії – ефективний інструмент зовнішньої та інтер’єрної реклами?

  • Простір для втілення дизайнерських ідей. Об’ємні букви для магазину, об’ємні букви для салонів краси, спа-центрів, фінансових установ, організацій покликані приваблювати погляд та запам’ятовуватися аудиторії. Технологія виробництва літер та різноманітність матеріалів дозволяють втілити в життя будь-які ідеї.
  • Поєднуваність з іншими маркетинговими інструментами. Маркетингові стратегії великих компаній передбачають, що усі методи просування базуватимуться на єдиному концептуальному підході, в тому числі й реклама. Об’ємні букви можуть гармонійно доповнювати будь-які інші елементи офрмлення – банери, вхідні групи, лайтбокси, зони рецепцій тощо.
  • Довговічність. Світлові букви об’ємні не чутливі до впливу сонячних променів, атмосферних опадів, перепаду температур. Виготовлені з якісних матеріалів (ПВХ, акрил, метал, дерево, пінопласт), вони не втрачають форми, кольору.
  • Легкість та мобільність. Об’ємні букви світлові легко монтуються на будь-яких поверхнях, не обтяжують та не деформують їх. Деталі також можна легко демонтувати і встановити в будь-якому іншому місці.

Де замовити світлові букви для зовнішньої реклами дешево?

В BIC GROUP прозоре та зрозуміле ціноутворення. Ми прагнем, аби компаніям, які хочуть об’ємні букви купити, не довелося переплачувати за супутні послуги. Саме тому організовано виготовлення замовлення під ключ – від етапу консультування і створення макету до монтажу виробу на місці та подальшого обслуговування. У нас є виробничі потужності в багатьох містах країни, де ми виготовляємо об’ємні букви. Ціна (Україна) залишатиметься привабливою й для тих компаній, які знаходяться далеко від Києва.

Щоб замовити світлову вивіску, зв’яжіться з нами за будь-якими вказаними на сайті контактами або заповніть форму заявки.

ЯКІ ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ
МИ ВИГОТОВЛЯЄМО

ПОДВІЙНЕ СВІТІННЯ ЛИЦЕВЕ + КОНТУРАЖ

Букви з подвійним рядом світлодіодів. Підсвічування лицьовій і задній боку. Можлива комбінація кольорів

ПОВНЕ СВІТІННЯ ЛИЦЕВЕ + ТОРЦЕВЕ

Повністю виготовлені з акрилу. Світяться боки і лицева поверхня. Можна комбінувати кольори

КОНТРАЖУРНА ПІДСВІТКА

Об'ємні букви з ПВХ пластика. Підсвічування з заднього боку літери. Монтується на дистанційні тримачі

ЛИЦЕВЕ СВІТІННЯ

Об'ємні букви з ПВХ пластика з лицьовою поверхнею з акрилу. Можуть бути білі, кольорові, або з фотодруком

Готові рішення

Приклади стандартної та нестандартної продукції

УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка по всій Україні

Ви можете самостійно отримати ваше замовлення на складі нашої
компанії за адресою: м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1515.
Самовивіз здійснюється транспортом замовника.

Доставка по Києву та Київській області здійснюється власними силами компанії.
Вартість доставки складає 800,00 грн.

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта або іншими операторами служб доставки відповідно до тарифів транспортної компанії.
Доставка можлива до:
- пункту самовивезення оператора служб доставки;
- До адреси у вашому місті.

Переваги роботи з нами

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали відомих європейських виробників

Швидке виготовлення

Від 1 до 4 днів

Гарантія якості

Гарантія 1 рік на світлові елементи та блоки живлення

Економічність

Завдяки діодному підсвічуванню та блоку живлення, споживання вивіски дорівнює споживанню звичайної лампи

Доставка та Монтаж

Допоможемо з встановленням вашої вивіски згідно з вимогами

Система знижок

Для наступних та оптових замовленнях діє система знижок

Контакти

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ І БУДЕМО РАДИ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ ВАС

Відділ продажів лазерного різання
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
lazer@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів фрезерного різання
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
frezer@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів зовнішньої реклами
(044)222-73-74 (багатоканальний)
(094) 822-73-74 (моб.)
office@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів широкоформатного друку
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
print@masterskaya.kiev.ua

Бухгалтерія
(063)769-63-22
office@masterskaya.kiev.ua

Форма зворотного зв'язку