Лайтбокси

Лайтбокс зробить вашу інформацію або рекламу помітною кожному перехожому

Замовити

Завдання зовнішньої реклами – привертання уваги аудиторії, ознайомлення споживача з брендом, продуктом, закарбування інформації про компанію в пам’яті потенційного клієнта. Лайтбокси на фасаді будівлі, інтер’єрні лайтбокси, лайтбокси на даху – один з найкращих варіантів помітної ефектної вивіски.

Чому виготовлення лайтбоксу користується попитом у всіх сферах бізнесу?

 • Лайтбокси – світлові вивіски, які однакофо ефективно виконують свою функцію як вдень, так і вночі.
 • Суспільство звикло до інформаційного шуму, який створює зовнішня реклама.
  Лайтбокси
  – дієвий спосіб виділитися серед розмаїття табличок, стендів, табло, вивісок.
 • Світлові короби на замовлення можуть бути виготовлені будь-яких форм, ромірів, типів, що дозволяє компанії виділитися на фоні конкурентів.
 • Конструкції можуть застосовуватися для різних цілей. Компанія може замовити виготовлення лайтбоксу як для інтер’єрного розміщення (стенди, вказівники, інформаційні табло тощо), так і купити лайтбокси великого розміру для розміщення на даху, біля автошляхів, на фасаді будівлі.
 • Лайтбокс на замовлення – вигідне вкладення. Якщо магазину, ресторану чи салону краси потрібна яскрава вивіска, світловий короб, ціна якого повністю окуповує себе в перші місяці експлуатації, – найвдаліше рішення. Більше того, лайтбокси для офісу з клік-системою дозволяють оперативно замінювати елементи конструкції та вчасно оновлювати інформацію про компанію.

Лайтбокси для магазину, лайтбокси для салонів краси, лайтбокси для кафе, лайтбокси ресторану від BIC GROUP – впевненість у якості, довговічності, надійності та професійному обслуговуванні.

Що ми пропонуємо клієнтам?

 • Досвід, знання, вміння. BIC GROUP вже понад 15 років у сфері виготовлення зовнішньої реклами. Якщо ви не впевнені який краще лайтбокс купити для ваших цілей – наші консультанти розкажуть про всі нюанси тих чи інших конструкцій, переваги та можливості кожного типу світлових коробів.
 • Асортимент. В BIC GROUP можна замовити лайтбокс компанії прямокутної чи квадратної форм, фігурний, світловий короб на стіну чи конструкцію на кронштейнах. Залежно від потреб клієнта ми виготовляємо конструкції з каркасом з пластикового чи алюмінієвого профілю та панелями з акрилу, полікарбонату, банерного полотна. У нас можна світловий короб купити для використання всередині приміщень або замовити лайтбокс великий для встановлення на даху будівлі чи фасаді.
 • Економія. Власні виробничі потужності дозволяють нам виготовляти світлові короби для зовнішньої реклами дешево, оскільки процеси не потребують залучення сторонніх ресурсів. Більше того, замовнику не доведеться самостійно шукати підрядників для розробки дизайну конструкції, отримання погоджень відповідних державних інстанцій на лайтбокси. Ціна виробу вже враховує вартість усіх супутніх послуг.
 • Розширена географія. Незалежно від місцезнаходження об’єкта ви можете звертатися в BIC GROUP для того, щоб купити лайтбокси. Київ – не єдине місто, в якому ми працюємо. Наші представництва розміщено в багатьох містах країни, тому для нас не буде проблемою доставити та встановити світловий короб в будь-якому населеному пункті України.
 • Гарантійне обслуговування. Ми впевнені в надійності продукції та в якості освітлювальних елементів. Ще на початку співпраці ми зазначаємо, що при замовленні світловий короб виготовлення ціна вже враховує цілий рік безкоштовного гарантійного обслуговування.

Фахівці BIC GROUP застосовують індивідуальний підхід до кожного замовлення. Якщо вам потрібна вивіска лайтбокс, зверніться до консультантів компанії. Вони допоможуть визначитися з параметрами виробу, оптимальним типом конструкції для конкретної ситуації, підібрати матеріали для оформлення світлових панелей та сформувати кольорову палітру зображення. Враховуючи усі побажання клієнта та технічні вимоги до виробів лайтбокси, ціна (Україна) буде розрахована для кожного варіанту окремо. Такий підхід дозволяє обрати та замовити виготовлення світлового коробу відповідно до визначеного бюджету замовника.

Готові рішення

Приклади стандартної та нестандартної продукції

УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка по всій Україні

Ви можете самостійно отримати ваше замовлення на складі нашої
компанії за адресою: м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1515.
Самовивіз здійснюється транспортом замовника.

Доставка по Києву та Київській області здійснюється власними силами компанії.
Вартість доставки складає 800,00 грн.

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта або іншими операторами служб доставки відповідно до тарифів транспортної компанії.
Доставка можлива до:
- пункту самовивезення оператора служб доставки;
- До адреси у вашому місті.

Переваги роботи з нами

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали відомих європейських виробників

Швидке виготовлення

Від 1 до 4 днів

Гарантія якості

Гарантія 1 рік на світлові елементи та блоки живлення

Економічність

Завдяки діодному підсвічуванню та блоку живлення, споживання вивіски дорівнює споживанню звичайної лампи

Доставка та Монтаж

Допоможемо з встановленням вашої вивіски згідно з вимогами

Система знижок

Для наступних та оптових замовленнях діє система знижок

Контакти

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ І БУДЕМО РАДИ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ ВАС

Відділ продажів лазерного різання
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
lazer@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів фрезерного різання
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
frezer@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів зовнішньої реклами
(044)222-73-74 (багатоканальний)
(094) 822-73-74 (моб.)
office@masterskaya.kiev.ua

Відділ продажів широкоформатного друку
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
print@masterskaya.kiev.ua

Бухгалтерія
(063)769-63-22
office@masterskaya.kiev.ua

Форма зворотного зв'язку