Інтер’єрний логотип

Інтер'єрний ЛОГОТИП - допоможемо створити яскраве, перше враження на ваших клієнтів

Замовити

Інтер’єрна (офісна) вивіска – особливий вид внутрішньої реклами, завдання якого підкреслення престижу та статусності компанії. Виготовлення і монтаж об’ємних логотипів для інтер’єру вимагає особливої ретельності та обережності. Конструкція знаходиться в приміщенні в безпосередній близькості від глядача, а отже будь-який недолік буде помітним і псуватиме загальне враження.

Внутрішня вивіска не просто привертає увагу аудиторії, адже відвідувач вже зайшов у приміщення. Інтер’єрний логотип виконує значно ширші функції:

  • підкреслює імідж компанії, підвищує лояльність і приязність клієнта;
  • формує у відвідувачів асоціації з успіхом та солідністю;
  • формує візуальні асоціаціативні зв’язки логотипу та бренду;
  • забезпечує стильне оформлення інтер’єру;
  • формує та зміцнює корпоративний дух компанії.

Інтер’єрні вивіски, логотипи. Якими вони можуть бути?

Компанія BIC GROUP пропонує виготовлення інтер’єрної реклами під ключ будь-якого типу та вартості. Підбір матеріалів, технологій виробництва та складності конструкції залежить від фінансових можливостей замовника, його побажань, сфери застосування та місця розташування вивіски, стилевого оформлення інтер’єру.

НЕ СВІТЛОВІ БУКВИ І / АБО ЛОГОТИПИ НА СТІНИ

  •  Фігури та букви можуть бути виготовлені з акрилу, композиту, ПВХ, металу. Лазерне цифрове устаткування дозволяє з надзвичайною точністю вирізати фігури будь-якої складності. Товщина вивіски залежить безпосередньо від товщини самого матеріалу. Додаткового 3D ефекту можна досягти за рахунок виносного кріплення логотипу на кронштейнах на деякій відстані від стіни.

СВІТЛОВІ БУКВИ І / АБО ЛОГОТИПИ НА СТІНИ

  • Для посилення ефектності компанія може замовити інтер’єрний логотип з підсвічуванням. Для виготовлення таких конструкцій використовують ті ж матеріали, що й для несвітлових (акрил, алюміній та нержавіюча сталь, ПВХ). Залежно від бажань замовника вивіска може бути з лицевим або контражурним підсвічуванням. У першому випадку для лицевої панелі слід обирати світлорозсіюючі полотна. Світлові елменти закріплюються на задній стінці, забезпечуючи рівномірне освітлення виробу. Для контражурного підсвічування використовують світлонепроникні лицеві панелі, світло від діодів падає на задню стіну, завдяки чому настінний логотип потрапляє в своєрідний ореол.

 

СВІТОВИЙ Короб В ОФІС з об’ємними або плоскими ЛІТЕРАМИ

  • Виготовлення інтер’єрного логотипу можливе і у вигляді короба з розміщеними на ньому назвою компанії, корпоративним знаком, слоганом тощо. Для підсвічування лицевої панелі лайтбоксу зазвичай використовують діоди. Для нанесення малюнка на полотно використовують спеціальну плівку з повнокольоровим друком. При необхідності можна створити додатковий об’єм зображення шляхом кріплення до лицевої панелі елементів, виготовлених з інших матеріалів.

 

СВІТОВИЙ Короб З КОМПОЗИТУ

  •  Інтер’єрний логотип для ресторану, кафе, офісу, магазину, салону краси, клініки з композиту – це досконалість, елегантність та стиль. Конструкція виготовляється з композитних листів з прихованим з’єднанням, завдяки чому виріб має акуратний цілісний вигляд. Написи та логотипи вирізаються в лицевій панелі за допомогою фрезера. Для ефектності можуть використовуватися різноманітні підложки з кольорового акрилу.

 

Виготовлення логотипів на стіну від BIC GROUP – це безпека, мінімум клопотів, якість, надійність.

Ми вже більше 15 років на ринку, маємо налагоджені зв’язки з постачальниками матеріалів, власні виробничі площі у багатьох містах України. Нашим фахівцям до снаги замовлення будь-якого типу та складності: логотипи для салонів краси, спа-центрів, рекламні короби для кафе та ресторанів, вивіски для ресепшн офісів. Виготовлення в Києві, Сумах, Львові, Одесі чи іншому місті України займе не більше 5 днів. Клієнтам не доведеться переплачувати за послуги дизайнерів чи майстрів зі встановлення, адже у вартість замовлення вже входить розробка макету виробу, його доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.

Якщо вас цікавить ціна інтер’єрного логотипу або виникли додаткові запитання, не зволікайте. Скористайтеся контактною формою нашого сайту і отримуйте допомогу наших фахівців.

Готовые решения

Примеры стандартной и не стандартной продукции

УСЛОВИЯ ДОСТАВКИ

Доставка по всей Украине

Вы можете самостоятельно получить ваш заказ на складе нашей
компании по адресу: г. Киев, ул.Новоконстантиновская 1515.
Самовывоз осуществляется транспортом заказчика.

Доставка по Киеву и Киевской области осуществляется собственными силами компании.
Стоимость доставки составляет 800,00 грн.

Доставка по Украине осуществляется транспортной компанией Новая почта или другими операторами служб доставки в соответствии с тарифами транспортной компании.
Доставка возможна до:
- пункта самовывоза оператора служб доставки;
- до адреса в вашем городе.

Преимущества работы с нами

Качественные материалы

Используем материалы известных европейских производителей

Оперативное изготовление

От 1 до 4 дней

Гарантия качества

Гарантия 1 год на световые элементы и блоки питания

Экономичность

Благодаря диодной подсветке и блоку питания, потребление вывески равно потреблению обычной лампы

Доставка и Монтаж

Поможем с установкой вашей вывески согласно требованиям

Система скидок

Для последующих и оптовых заказах действует система скидок

Контакти

МЫ ВСЕГДА НА СВЯЗИ И БУДЕМ РАДЫ ПРОКОНСУЛЬТИРОВАТЬ ВАС

Отдел продаж лазерной резки
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
lazer@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж фрезерной резки
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
frezer@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж наружной рекламы
(044)222-73-74 (многоканальный)
(094) 822-73-74 (моб.)
office@masterskaya.kiev.ua

Отдел продаж широкоформатной печати
(044)222-74-34
(094) 822-74-34 (моб.)
print@masterskaya.kiev.ua

Бухгалтерия
(063)769-63-22
office@masterskaya.kiev.ua

Форма зворотного зв'язку